baner.jpg

O nas

Nasz zespół jako spółka UTD s.c. istnieje na rynku od 2011 roku, jednakże nasza współpraca sięga wielu lat wstecz. Działamy w branży transportowo-dźwigowej od co najmniej 20 lat. UTD s.c. jest firmą rodzinną, co jeszcze bardziej motywuje nas do ciągłego rozwoju pracowników, poszerzania zaplecza warsztatowego i bazy sprzętowej, ale również dbałości o to, co już wypracowaliśmy wspólnie przez te wszystkie lata. Cenimy sobie uczciwość, rzetelność, miłą atmosferę i tak zawsze podchodzimy do naszych klientów, zarówno tych, którzy towarzyszą nam od lat, jak i tych, których widzimy po raz pierwszy.

Siedziba naszej firmy mieści się przy ul. Skrajnej we Włocławku. Głównie w przypadku usług dźwigowych, działamy przede wszystkim lokalnie, choć prace wyjazdowe nie są nam obce, a nawet przez nas lubiane. Świadcząc usługi transportowe, działamy swobodnie działamy na terenie całego kraju.

Z przyjemnością realizujemy zlecenia doraźne, jednorazowe, kilkuetapowe, kilkudniowe, jak i długoterminowe.

Świadczymy szereg usług specjalistycznych w zakresie transportu, rozładunku i montażu. Mamy duże doświadczenie w kompleksowej usłudze realizacji inwestycji, polegających na stawianiu konstrukcji budowlanej, od transportu do montażu.

Sprzęt, jakim dysponujemy:

 • DŹWIG 0 - 40 ton
 • HDS Terenowy 4x4 do energetyki
 • HDS 0 - 24 tony, 0 - 32m, przewóz kontenerów itd., montaże konstrukcji,
 • transport CIĄGNIK SIODŁOWY + NACZEPA do 24 ton ładowności:
  - firanka
  - platforma
  - wywrotka
 • PODNOŚNIK KOSZOWY do 24 metrów w górę i 12,5 metrów w bok
 • KOPARKA KOŁOWA

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawną, szybką i przede wszystkim bezpieczną realizację zlecenia. A wszystko to w sympatycznej i przyjaznej atmosferze!

    Zapraszamy do współpracy :)